Spawanie Światłowdów, Lubin, Legnica, Głogów, Polkowice, Jelenia Góra, Bolesławiec, Zgorzelec, Wrocław
Home | Cennik | Pogotowie Telekomunikacyjne, Wypożyczenie sprzętu | Spawanie światłowodów | Portfolio | Kontakt
 
Pogotowie telekomunikacyjne, naprawa światłowodów, kabli telefonicznych,

Oferujemy wykonywanie naprawy:

uszkodzonego, przeciętego zerwanego kabla.

Naprawiamy kable światłowodowe.

Naprawiamy kable telefonicznie wielożyłowe.

Naprawiamy kable sieciowe - komputerowe.

DO WYPOŻYCZENIA:

Wypożyczania krótko(np. 1 dzień) i długoterminowego.

------------------------------

Reflektometr Anritsu mw9076C prod.japońskiej

Pomiary reflektometryczne OTDR: 1310nm/1550nm/1625nm.

Pomiary OLTS: 1310nm/1550nm/1625nm

Reflekt. Anritsu MW9076C- jednomodowy 1310/1550/1625 nm (FC/PC+ patchcord FC/PC - SC/PC 25m)

Zapis2: na pamieci FLASH CF, format zapisu pliku do analizy *.SOR. W zestawie KARTA FLASHCF 32MB i adapter KARTA FLASHCF - USB

------------------------------

reflektometr SM 1625 Live PON palmOTDR Shinewaytech aktualnie niedostępny

Pomiary reflektometryczne OTDR (1625nm -na aktywnych włóknach również)

Reflekt. Shinewaytech palmOTDR -jednomodowy 1625 nm (SC/PC+ patchcord SC/PC - SC/PC 10m)

Zapis1: w pamięci urządzenia, format zapisu pliku do analizy *.SOR. Zgrywanie za pomocą kabla USB do komputera.

------------------------------

Reflektometr Anritsu mw9076B1 prod.japońskiej aktualnie niedostępny

Pomiary reflektometryczne OTDR: 1310nm/1550nm.

Reflekt. Anritsu MW9076B - jednomodowy 1310/1550nm (FC/PC + patchcord FC/PC - SC/PC 25m)

Zapis2: na pamieci FLASH CF, format zapisu pliku do analizy *.SOR. W zestawie KARTA FLASHCF 32MB i adapter KARTA FLASHCF - USB

------------------------------

reflektometr MM palmOTDR Shinewaytech

Pomiary (850nm/1300nm)

Reflekt. Shinewaytech palmOTDR -wielomodowy 850/1300nm (SC/PC + patchcord SC/PC - SC/PC 75m i SC-LC 70m i SC-ST 15m wszystkie 50/125)

Zapis1: w pamięci urządzenia, format zapisu pliku do analizy *.SOR. Zgrywanie za pomocą kabla USB do komputera.

------------------------------

Reflektometr Exfo FTB-300 prod.kanadyjskiej

Pomiary 1310/1550nm i 850/1300nm

Reflekt. Exfo FTB-300 - wielomodowy i jednomodowy 850/1300nm i 1310/1550nm (ST/PC SM (bez patchcordu) i ST/PC MM + patchcord 50/125 ST/PC-SC/PC)

Zapis1: na dyskietkach, format zapisu pliku do analizy *.SOR. W zestawie dyskietki i adapter DYSKIETKA - USB

------------------------------

Reflektometr SM Anritsu mw9070 prod.japońskiej

Pomiary 1310nm/1550nm.

Reflektometr Anritsu MW9070 - jednomodowy 1310/1550nm (ST/APC lub DIN/APC + patchcord 1km DIN/APC - SC/APC)

Zapis1: na dyskietkach, format zapisu pliku do analizy *.DAT (możliwość konwersji na SOR). W zestawie dyskietki i adapter DYSKIETKA - USB

------------------------------

WG OLS-5 prod.niemieckiej

Źródło światła MM 850/1300

------------------------------

WWG miernik OLP-15C prod.niemieckiej

Miernik SM i MM 780/850/1300/1310/1550

------------------------------

WWG OLS-15 prod.niemieckiej

Źródło światła SM 1310/1550

------------------------------

Jest to źródło światła - dzięki temu możliwy jest pomiar miernikiem mocy z drugiej strony włókna.

OWL WS-MDV (miernik) prod.USA

Miernik SM i MM 780/850/1300/1310/1550

------------------------------

OWL WS-MDV (źródło) prod.USA

Źródło MM 850/1300

Jest to źródło światła - dzięki temu możliwy jest pomiar miernikiem mocy z drugiej strony włókna.

------------------------------

Spawarka światłowodowa DVP-730

Spawarka do światłowodów DVP-730 (obcinaczka, stripper, zasilacz, bateria)

Spawarka spawa światłowody wielomodowe i jednomodowe

------------------------------



Dodał: Spawanie światłowodów Dodany: 06.06.2009, 09:32


 
  • Zdjęcie: skrzynka_spawanie_swiatlowodod.jpg
  • Zdjęcie: g_panel_spawanie_swiatlowodow_mm_druga_strona.jpg.jpg
  • Zdjęcie: spawy_mm_50_6.jpg
  • Zdjęcie: spawanie_swiatlowodu_mm_50_125_2.jpg
  • Zdjęcie: mufa3__spawanie_swiatlowodow_sm.jpg
  • Zdjęcie: skrzynka_swiatlowodowa_3.jpg
  • Zdjęcie: zespawanie_swiatlowodu_1.jpg
  • Zdjęcie: mufa5.jpg
  • Zdjęcie: spawarka_fujikura_fsm60_spawanie_swiatlowodu.jpg
  • Zdjęcie: patchpanel_swiatlowodowy_2.jpg
  • Zdjęcie: patch_panel_swiatlowodowy_spawanie_swiatlowodow.jpg
  • Zdjęcie: mufa.jpg
  • Zdjęcie: a1_spawarka_fujikura_fsm60s.jpg
  • Zdjęcie: patch_panele_swiatlowowe_spawanie_swiatlowodow.jpg
  • Zdjęcie: spawanie_swiatlowodu_sm_2.jpg
  • Zdjęcie: 1a2_spawanie_swiatlowodow_sprzet_spawarka_siwatlowodowa_.jpg
  • Zdjęcie: fujikura_fsm60s_podczas_pracy.jpg
  • Zdjęcie: spawarka2.jpg
  • Zdjęcie: spawarka1.jpg
  • Zdjęcie: patch_panel_swiatlowody_spawanie_swiatlowodow_sm.jpg